CENNÍK

Cenová ponuka služieb

Vstupne 200 euro, obsahuje

  • Konsultaciu
  • Make-up a vlasy na jednu osobu
  • Minimum 4 zmeny štylov
  • 3 hodíny ateliéroveho času
  • Požičanie šiat a doplnkov
  • Jeden vytlačeny portret 18x25 cm vloženy v paspart

Konzultácia

Pred každým stretnutím poskytujeme konzultácie a podrobné usmernenie o tom, ako sa pripraviť na fotografovanie. Väčšinou robíme konzultácie telefonicky alebo online, ale do štúdia môžete prísť aj osobne a spýtať sa na čokoľvek. Radi Vám poradíme aj s výberom šiat a oblečenia. Keď prídete do štúdia na fotografovanie, spoznáte sa s fotografkou, oboznámite sa s prostredím a budete sa cítiť pohodlnejšie. Medzi fotografom a fotografovaným vždy vzniká špeciálny a dôverný vzťah.

Fotografovanie

Fotografovanie a príprava naň je zábava a čas konečne sa trochu vyblázniť. Spomínate si ako sme boli malí a dostali sme sa k maminmu šatníku, aby sme si vyskúšali jej šaty alebo topánky? Urobíme všetko pre to, aby ste sa cítili ako skutočná modelka alebo filmová hviezda a pred objektívom zažiarili. Tento deň je len pre Vás a iba o Vás. Nemusíte vedieť ako pózovať. Našou úlohou je viesť Vás a ukázať Vám ako na fotografii pôsobiť čo najprirodzenejšie a najkrajšie. Na Vás je len uvoľniť sa a užívať si krásny zážitok.

Make-up a uprava vlasov

Dostanete od nás profesionálny make-up a účes. Môžete si vybrať oblečenie a štýl alebo Vás môžeme inšpirovať. Ukážeme Vám rôzne štýly a Vy si vyberiete tie, čo sa Vám páčia najviac. Spolu vytvoríme štýl, ktorý Vám bude vyhovovať. Môžete sa zveriť do našich kreatívnych rúk a vyskúšať niečo, čo ste ešte nikdy neskúšali... Vďaka tomu sa budete môcť pozrieť na seba iným spôsobom a zistíte, aká ste v skutočnosti krásna.

Tlač

Všetky veľkosti tlače až do rozmeru 40 x 60 cm si robíme vo vlastnom štúdiu. Minimálna veľkosť tlače je približne v rozmere 25 x 18 cm (7 x 10 palcov). Fotografia bude starostlivo vytlačená na matnom papieri a bude uložená v pasparte a pripravená na zarámovanie. Môžete si tiež objednať tlač na lesklý papier alebo plátno.

Prehliadka

Hneď po fotografovaní si dohodneme dátum prehliadky Vašich portrétov. To znamená, že sa vrátite do nášho štúdia a ukážeme Vám prezentáciu fotografií. Z každého fotografovania vyberáme najmenej 25 najlepších záberov a retušujeme ich, aby ste si mohli pozrieť finálny produkt. Môžete si vybrať ten, ktorý ste už zaplatili so vstupným poplatkom a ďalšie portréty si môžete dokúpiť zvlášť alebo v balíkoch.

Cesta časom

Ako často ste si mysleli, že ste sa narodili do nesprávnej doby? Pýtate sa, ako by ste vyzerali, keby ste žili vo viktoriánskej alebo eduardovskej ére? Možno by Vám práve v búrlivých dvadsiatych rokoch srdce bilo rýchlejšie? Alebo obdivujete milujete svet fantázie a predstavujete si, že ste elfská alebo steampunková herečka? Možno sa vo Vás skrýva práve grécka bohyňa? V našom štúdiu si môžete vyskúšať všetky tieto postavy a oveľa viac počas jedného fotografovania! Poskytujeme minimálne 4 zmeny štýlu. Meníme nielen kostýmy, ale aj líčenie a účes.

Mini

510 euro

6 vytlačenych portrétov v rozmere 18×25 cm

+ digitálne kópie zakúpených portrétov

Standard

750 euro

10 portrétov portrétov v rozmere 18×25 cm budu uložene vo Folio Box

+ digitálne kópie zakúpených portrétov

Premium

1300 euro

20 portrétov portrétov v rozmere 18×25 cm budu uložene vo Folio Box

+ digitálne kópie zakúpených portrétov

+velky portrét na stenu rozmerom 40×60 cm

I don’t want to shoot how you look. But how you feel. And I know how to make you feel beautiful.
Olena Zaskochenko
Photographer